Zapowiedź książki – „Konkurs na żonę” Beaty Majewskiej!

konkurs_na_zone_zapowiedz


Już niedługo – bo 10 maja bieżącego roku – do księgarń trafi powieść „Konkurs na żonę” Beaty Majewskiej, autorki znanej z książek takich jak „Anatomia uległości”, „Eperu” czy „Habbatum”, choć te pisane były pod pseudonimem Augusta Docher. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo ciekawa tej pozycji, szczególnie po mieszanych uczuciach, jakich dostarczyła mi powieść „Anatomia Uległości”. Dodatkowo akcja rozgrywa się w Krakowie, co mnie bardzo raduje, bo lubię jak fabuła książki opiera się o znane mi miejsca – a w Krakowie mieszkam już ponad 10 lat. Jak tylko dostanę ją w swoje łapki, możecie oczekiwać recenzji 🙂 A póki co, wracam do czytania „Eperu” 🙂 – która jak na razie zapowiada się bardzo ciekawie.

Poniżej opis „Konkursu na żonę” jaki możecie znaleźć na tylnej okładce książki:

Młody prawnik z Krakowa, Hugo Hajdukiewicz, planuje jak najszybciej zmienić stan cywilny. Założenie rodziny przed trzydziestymi urodzinami to warunek narzucony mu w testamencie przez wuja. W poszukiwaniu idealnej kandydatki pomysłowy biznesmen wprowadza w życie plan „Żona”. Wkrótce poznaje młodziutką, nieśmiałą studentkę. Niedomyślająca się niczego dziewczyna szybko ulega urokowi przystojnego mężczyzny. Jednak misternie przygotowany plan matrymonialny niespodziewanie wymyka się spod kontroli…

Jeżeli ktoś jest ciekawy wnętrza książki, to może przeczytać kilka stron powieści, udostępnionych przez www.publicat.pl:

Dobrze się czytało? Może polubisz też to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *