O mnie

Wariatka o wesołym, głośnym usposobieniu, której usta się nie zamykają – (zapytajcie mojego męża – oj biedny facet biedny ;P), z przerostem wyobraźni i niewykształconym genem powagi 🙂 Moje hobby to czytanie książek (i ich kolekcjonowanie!), rysowanie, granie w gry przygodowe oraz wypróbowywanie coraz to nowych przepisów w kuchni (co mój biedny mężuś musi potem testować – ale na szczęście z reguły wychodzi przynajmniej zjadliwie :)). Uwielbiam koty, czego dowodem jest biegająca po domu czarna futrzasta kulka o zielono-złotych oczach, która wywraca się na zabranych mi kredkach, ołówkach i co gorsza.. książkach.

 Ulubiona książka? – Harry Potter 😉

Po przeczytaniu milionów stron literatury różnorakiej, postanowiłam sama się sprawdzić i coś napisać – a, że sama uwielbiam bajki to.. będą to bajki 😉 Jak już wcześniej pisałam uwielbiam koty – Więc w każdej z bajek będzie występował kot!

Jak już będę mieć kiedyś dzieci, to może im poczytam ;P

Jako książkoholiczka nie mogłabym też nie napisać recenzji z przeczytanych książek, więc (skoro już mam tego bloga) na blogu będą także recenzje (kto wie, może będzie ich więcej niż bajek ;P). Będą to recenzje różnych gatunków i dla różnych przedziałów wiekowych – znajdzie się coś dla każdego – dla dziecka z podstawówki, dla nastolatków i dla dorosłych, dla fanów fantasy i wielbicieli sensacji!. Jednak od razu zaznaczam, że będą to opinie subiektywne 😉

ksiazki